Nasza historia

To nie są zwykłe skarpetki. Zanim włożysz je na stopę wiedz, że wkładamy w ich produkcję każdego dnia całe swoje serce, ale nie tylko.
 
Jesteśmy Rodzinną firmą, która produkuje skarpetki od ponad 20 lat. Nasza miłość, wiedza oraz doświadczenie i materiały najwyższej jakości czynią je wyjątkowymi bo ...
 
...za powstaniem firmy IWOJA stoi dwójka kochających się osób - Iwona i Jacek Andrzejczak. To od Ich pierwszych członów imion powstała nazwa firmy w 1993 roku w zagłębiu skarpet(‘skarpetkowo’)- Aleksandrowie Łódzkim. To Oni stali za produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową, jak to się wtedy mówiło ‘towarów pończoszniczych’ w znanych całej Polsce BAZARACH HANDLOWYCH GŁUCHÓW/ STARY GŁUCHÓW / TUSZYN.

Czas leci, nadchodzą zmiany...

Do zespołu firmy IWOJA dołączają Dzieci, które dzięki swoim pomysłom i z wykorzystaniem wiedzy Rodziców chcą odmienić firmę. My - Dzieci możemy z dumą powiedzieć, że wychowywaliśmy się “na skarpetkach” gdyż od najmłodszych lat proces produkcji i technologii jest nam dobrze znany wraz z Pracownikami, którzy każdego dnia wkładają część swojego serca w przygotowaniu dla Was produktu.
 
a teraz poznajcie Nasze owoce pracy... owoce = skarpetki
 
IWOJA - SKARPETY zostały od A do Z wyprodukowane w Aleksandrowie Łódzkim z najwyższej jakości bawełny z dodatkiem poliamidu oraz elastanu, co sprawia, że doskonale przylegają do stopy i świetnie odprowadzają wilgoć oraz nie ulegają odkształceniom. Elastyczny ściągacz zapewnia swobodę ruchu, utrzymuje skarpetę na miejscu i zapobiega jej zsuwaniu podczas noszenia nie powodując przy tym ucisku. Najwyższej jakości bawełna i nowoczesna technologia produkcji skarpet gwarantuje wygodę i komfort noszenia.
 
IWOJA - RAJSTOPY posiadamy w swojej ofercie również produkty pończosznicze od stopek rajstopowych, skarpetek, podkolanówek, pończoch aż do RAJSTOP w różnych przedziałach rozmiarowych oraz grubości - DEN. Artykuły pończosznicze wykonane są z lycry, mikrofibry, elastilu oraz stretch’u oraz dzielą się na gładkie oraz wzorzyste.
 
W odpowiedzi na Państwa potrzeby zrealizowaliśmy linię KOLORLOVE SKARPETY, która to charakteryzuje się ponadczasowością i skierowana jest do każdego z NAS. Połączyliśmy klasykę z nutą awangardy aby idealnie wpisać się w panujący trend oraz KOLORem wyrazić SIEBIE. W lini KOLORLOVE SKARPETY nie znajdziemy podziału na kategorię, gdyż Naszym celem było znalezienie odbiorcy w każdym z Was.
 
Czas leci, a My bez zmian
Mogą Nas Państwo znaleźć i poznać oraz zakupić towar:
- Stary Głuchów | Rząd 36 / miejsce 14-15
- Siedziba Firmy | Aleksandrów Łódzki / Noworudna 2 
 
W celu nawiązania indywidualnej współpracy bardzo prosimy o kontakt:
- mail | biuro@iwoja.pl
- tel | 602 333 335 - Jacek / 880 179 330 - Rita
 
Made with LOVE
 
„IWOJA” Jacek Andrzejczak
ul. Noworudna 2
95-070 Aleksandrów Łódzki PL
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl